f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
 • Zatiaľ nemáte žiadne produkty v košíku
TOP

Deň plný zážitkov v Malých Karpatoch

Deň plný zážitkov v Malých Karpatoch

95€ / za osobu
(0 Recenzií)

Deň plný zážitkov v Malých Karpatoch, zažite originálny teambuilding alebo oslavu s priateľmi v znamení skvelého jedla a vína.

 • Destinácia
 • Obsahuje
  Husacina v Slovenskom Grobe
  Nočná lampášová prehliadka mesta Modra
  Ochutnávka - vinárstvo Hanusek
  Ochutnávka vinárstvo Čavojský
  Sprievodca
 • Neobsahuje
  7x polpenzia
  7x ubytovanie
  autobusová doprava
  Nočná prehliadka mlynu
  Ochutnávka vína
  Plná penzia
  Pop-up večera
  Raňajky

Plán zájazdu

1

Prehliadka výroby Majolika – Modra

Ukážeme Vám tradičnú výrobu s majstrami keramikármi – všetky naše výrobky sú ručne vyrábané stáročnou technológiou, ktorú si môžete vlastnoručne vyskúšať. Prevedieme vás celým výrobným procesom, uvidíte aj obrovské vozokomorové pece zo 70. rokov minulého storočia. Okrem prehliadky sa na hodinu zavrieme do dielne kde si budete vyrábať vlastné výrobky. Skúsime si točenie na kruhu, maľovanie, glazovanie a prípravu na výpal. Na požiadanie vieme Vaše výrobky po vypálení doručiť (doba trvania cca 2 týždne)
2

Obed – Husacina v Slovenskom Grobe

Po prehliadke výroby keramiky sa presunieme na obed do Kráľovstva husaciny - Slovenského Grobu kde si vychutnáme miestnu špecialitu, ktorá dedinu preslávila a na ktorú sem chodia aj prezidentské návštevy. Obed obsahuje: aperitív, 1/5 hus, 3x lokša, kapusta, nealko nápoje
3

Prehliadka Schaubmarovho mlynu s degustáciou

Riadená degustácia vín od vinárov zo združenia Veľké malé vína - ktorý produkujú vína svetovej kvality, ocenené napríklad aj na medzinárodnej výstave vín v Paríži. Občerstvenie tvorí teplý bufet zložený z miestnych špecialít. Ochutnávka prebieha v stodole alebo na nádvorí Schaubmarovho mlynu, za účasti dvoch vinárov. Degustácia je spojená s prehliadkou posledného funkčného potočného mlynu v Európe.
4

Večerná prehliadka Modry

Po zotmení sa prejdeme uličkami historického vinárskeho mesta, pozrieme si starý cintorín. Zistíme niečo o Štúrovi a Dušanovi Jurkovičovi, prečo sa Modra volá modrá a prečo majú dva kostoly tesne vedľa seba. Prehliadku zakončíme v 500 ročnej pivnici na modranskom vínku (v cene 2 dcl/osoba)

Zaregistrovať

Join the SetSail community today & set up a free account.