f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Popup vecera CK KOM

Pop-up večer

Mlynárova svadba

Mlynárova svadba

60€ / za osobu
(0 Recenzií)

Pop-up večera na tému „Mlynárova svadba“ – večera prebieha v stodole mlynu z roku 1767. Tvorí ju tradičné 4-chodové svadobné menu mlynárskej rodiny z roku 1870 , ktoré je mierne zmodernizované. Komplexnosť regionálnej chute doplní i regionálne víno: menu je napárované s ponukou vín od malých lokálnych vinárov, ktorí celou večerou sprevádzajú v podobe riadenej degustácie. Po večeri nasleduje nočná prehliadka najväčšieho potočného mlynu v Európe

Minimálna veľkosť skupiny: 10 ľudí

Pre viac informácií volajte 0908 776 055

4 hodiny
18+ Vek
 • Destinácia
 • Obsahuje
  Nočná prehliadka mlynu
  Ochutnávka vína
  Pop-up večera
 • Neobsahuje
  7x polpenzia
  7x ubytovanie
  autobusová doprava
  Husacina v Slovenskom Grobe
  Nočná lampášová prehliadka mesta Modra
  Ochutnávka - vinárstvo Hanusek
  Ochutnávka vinárstvo Čavojský
  Plná penzia
  Raňajky
  Sprievodca

Plán zájazdu

1

19:30 - Príchod

Príchod do Schaubmarovho mlynu - historická vidiecka usadlosť v Pezinku s barokovým vodným mlynom, ktorý je poháňaný vodou z potoka Cajloch (Saulak), a ktorý bol pôvodne vlastnený Pálffyovcami a neskôr rodinou Schaubmarovcov.
2

20:00 - Večera s ochutnávkou

Pop-up večera na tému „Mlynárova svadba“ – večera prebieha v stodole z roku 1860. Tvorí ju tradičné 4-chodové svadobné menu mlynárskej rodiny z roku 1870 , ktoré je mierne zmodernizované. Komplexnosť regionálnej chute doplní i regionálne víno: menu je napárované s ponukou vín od malých lokálnych vinárov, ktorí celou večerou sprevádzajú v podobe riadenej degustácie.
3

21:30 - Nočná prehliadka Schaubmarovho mlynu

Po večeri nasleduje nočná prehliadka najväčšieho potočného mlynu v Európe. Schaubmarov mlyn bol postavený v roku 1767 pezinskými Pálffyovcami. V roku 1857 v ňom začala svoju históriu žiť rodina Schaubmarovcov, ktorá pochádzala z Bavorska. Dnes je objekt historickou a technickou pamiatkou, je jediným pôvodným zachovaným mlynom na Slovensku a jedným z najväčších potočných mlynov v Európe. Od 70. rokov 20. storočia je v správe Slovenskej národnej galérie.

Recenzie

Zanechajte nám svoj názor

0.0
Rating 0
Jedlo 0
Komfort 0
Prostredie 0
Víno 0

Zaregistrovať

Join the SetSail community today & set up a free account.